Computer - Parts Computer - Parts

Peripherals - Monitors Peripherals - Monitors

Gaming - Sound - Smartphone Gaming - Sound - Smartphone

Estimated delivery time 2-6 days

LWL DUPLEX JUMPER ST-SC 50/125M 10M OM2 LSZH ORAN

Εγγύηση2 χρόνια
Mcab, 4260134933162
24.13 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
7000875
2 χρόνια
Μη Διαθέσιμο
Στα αγαπημένα

Mcab 7000875 LWL DUPLEX JUMPER ST-SC 50/125M 10M OM2 LSZH ORAN

LWL DUPLEX JUMPER ST-SC 50/125M 10M OM2 LSZH ORAN

M-Cab 7000875. Χρώμα: Πορτοκαλί

Τεχνικές λεπτομέρειες
Connector 1 2x ST
Connector 2 2x SC
Gender type male/male
Τύπος καλωδίου LWL
Τεχνικές λεπτομέρειες
Μήκος καλωδίου 10 m
Full duplex Yes
Χρώμα
Χρώμα καλωδίου Πορτοκαλί
Other features
Διάμετρος πυρήνα/ περίβλημα 50/125 µm

LWL DUPLEX JUMPER ST-SC 50/125M 10M OM2 LSZH ORAN

Χαρακτηριστικά

Manufacturer:
Mcab
Product Code:
H191188
EAN Code:
4260134933162

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική

Προϊόντα από την ίδια κατηγορία