Computer - Parts Computer - Parts

Peripherals - Monitors Peripherals - Monitors

Gaming - Sound - Smartphone Gaming - Sound - Smartphone

Estimated delivery time 2-6 days

mcab DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 - 1M, OM4, LSZH, VIOLETT (7003401)

Εγγύηση2 χρόνια
Mcab, 4260134935104
16.43 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
7003401
2 χρόνια
42 Είδη
+
Στα αγαπημένα

Mcab 7003401 mcab DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 - 1 (7003401)

mcab DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 - 1 (7003401)

Feature list

Connector 1: LC
Connector 2: LC
Gender type: male/male
Cable type: OFC
Cable length: 1.0 m
Full duplex: Y
Core diameter: 50 µm
Cladding diameter: 125 µm
Cable colour: Violet

mcab DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 - 1 (7003401)

Χαρακτηριστικά

Manufacturer:
Mcab
Product Code:
H191661
EAN Code:
4260134935104

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική

Προϊόντα από την ίδια κατηγορία