Computer - Parts Computer - Parts

Peripherals - Monitors Peripherals - Monitors

Gaming - Sound - Smartphone Gaming - Sound - Smartphone

Estimated delivery time 2-6 days

Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 62,5/125 10M, OM1 LSZH, ORANGE (7000873)

Εγγύηση2 χρόνια
Mcab, 4260134933148
19.61 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
7000873
2 χρόνια
9 Είδη
+
Στα αγαπημένα

Mcab 7000873 Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC-ST (7000873)

Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC-ST (7000873)

Feature list

Gender type: male/male
Cable length: 10 m
Full duplex: Y
Cable colour: Orange
Core / cladding diameter: 62.5/125 µm

Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC-ST (7000873)

Χαρακτηριστικά

Manufacturer:
Mcab
Product Code:
H191193
EAN Code:
4260134933148

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική

Προϊόντα από την ίδια κατηγορία