Computer - Parts Computer - Parts

Peripherals - Monitors Peripherals - Monitors

Gaming - Sound - Smartphone Gaming - Sound - Smartphone

Estimated delivery time 2-6 days

TP-Link TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-BX - LC single mode - up to 10 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm

Εγγύηση2 χρόνια
TP-LINK, 6935364030513
91.60 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
TL-SM321A
2 χρόνια
4 Είδη
+
Στα αγαπημένα

TP-LINK TL-SM321A TP-Link TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-BX - LC single mode - up to 10 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm

TP-Link TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-BX - LC single mode - up to 10 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm

Συνδεσιμότητα
Τεχνολογία συνδεσιμότητας Καλωδιωμένος (Ενσύρματος)
Διασύνδεση host Ethernet
Χωρητικότητα δικτύου
Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων (μέγιστη) 1250 Mbit/s
Δικτύωση
Τεχνολογία καλωδίωσης 1000Base-BX
Δικτύωση
Μέγιστη απόσταση λειτουργίας 10000 m
Τεχνικές λεπτομέρειες
Plug and play Yes
Διαχείρηση ενέργειας
Input Voltage 3.3 V
Πιστοποιητικά
Πιστοποιήσεις ISV FCC, CE
Πρωτόκολλα
Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα δικτύου CSMA/CD, TCP/IP
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας 0 - 70 °C
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης -40 - 80 °C
Εύρος υγρασίας λειτουργίας 10 - 90 %
Υγρασία μη λειτουργίας 5 - 90 %

TP-Link TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-BX - LC single mode - up to 10 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm

Χαρακτηριστικά

Manufacturer:
TP-LINK
Product Code:
Z000069
EAN Code:
6935364030513

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική

Προϊόντα από την ίδια κατηγορία