Computer - Parts Computer - Parts

Peripherals - Monitors Peripherals - Monitors

Gaming - Sound - Smartphone Gaming - Sound - Smartphone

Estimated delivery time 2-6 days

ZyXEL SFP-SX-D - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - plug-in module - up to 550 m

Εγγύηση2 χρόνια
Zyxel, 4718937510344
81.78 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
91-010-204001B
2 χρόνια
61 Είδη
+
Στα αγαπημένα

Zyxel 91-010-204001B ZyXEL SFP-SX-D - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - plug-in module - up to 550 m

ZyXEL SFP-SX-D - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - plug-in module - up to 550 m

Device TypeSFP (mini-GBIC) transceiver module
Enclosure TypePlug-in module
Connectivity TechnologyWired
Cabling Type1000Base-SX
Data Link ProtocolGigabit Ethernet
Data Transfer Rate1 Gbps
Max Transfer Distance550 m
FeaturesDigital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Interfaces1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Compatible Slots1 x SFP (mini-GBIC)

ZyXEL SFP-SX-D - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - plug-in module - up to 550 m

Χαρακτηριστικά

Manufacturer:
Zyxel
Product Code:
B772763
EAN Code:
4718937510344

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική

Προϊόντα από την ίδια κατηγορία