Cisco ME 3600X 24FS - Switch - 24 x Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+

Cisco 677L003

Hover over an image to enlarge

ME-3600X-24FS-M=
11,891.61 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Σε Απόθεμα
+
ME-3600X-24FS-M=
Product Code:677L003
EAN Code:0882658340857
Manufacturer:Cisco
Delivery
Payment options
Our advantages

24 months warrantyGuarantee for all purchased goods in our online store is 12 months

Return and exchange - no problemYou can return the items purchased within 14 days. The goods must be in normal condition and have all the factory packages.

Different payment methodsPay orders in convenient ways: cash to the courier, by bank transfer on the receipt of the bank or by credit card right at the time of the order.

Best priceWe are proud of our prices, hundreds of customers check them every day, which give a choice to our online store!


Δωρεάν Παραλαβή

Παράδοση σε 2-4
εργάσιμες ημέρες

2 Χρόνια Εγγύηση

Cisco ME-3600X-24FS-M= Cisco ME 3600X 24FS - Switch - 24 x Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+

Cisco ME 3600X 24FS - Switch - 24 x Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+

Μεταφορά δεδομένων
Full duplex Yes
Ταχύτητα δεδομένων 10/100/1000 Mbps
Μέγιστος εύρος ζώνης θύρας 44 Gbit/s
10G support Yes
Δικτύωση
IP routing Yes
Πρότυπο δικτύου IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Optical fiber
Fiber ethernet cabling technology 1000BASE‑SX, 100BASE-BX, 100BASE-FX, 100BASE-LX
Fiber type multi-mode
Fiber optic connector LC, LX-5
Transmission distance (max) 80 km
Μήκος κύματος 1550 nm
Χαρακτηριστικά διαχείρησης
Switch layer L3
Πρωτόκολλα
Πρωτόκολλα διαχείρισης SNMP,
Πρωτόκολλο ζεύξης δεδομένων (Πρωτόκολλο data link) BFD, OSPF, IS-IS, BGP, HSRP, EIGRP, PIM-DM, PIM-SM, EIGRP, RIP
Συνδεσιμότητα
Αριθμός θυρών 34
Copper ethernet cabling technology 1000BASE-T, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
Gigabit Ethernet (copper) ports quantity 10
Συνδεσιμότητα
DC-in jack Yes
Θύρες οπτικού καναλιού 24
Μνήμη
Buffer 44 MB
Τυπική μνήμη 1024 MB
Τύπος μνήμης DRAM
Μνήμη Flash 64 MB
Χωρητικότητα δικτύου
Ρυθμαπόδοση 65 Mpps
Βάρος και διαστάσεις
Τοποθέτηση rack Yes
Παράγοντας μορφής 1U
Διαστάσεις, μετρικό σύστημα 444 x 516 x 43 mm
Βάρος, μετρικό σύστημα 6570 g
Stackable No
Εκπομπή ήχου
Επίπεδο θορύβου 46 dB
Διαχείρηση ενέργειας
PoE τροφοδοτικού No
Κατανάλωση ισχύος 228 W
Input frequency 50/60 Hz
Input Voltage 100 - 240 V
Αντοχή
Ποσοστό MTBF 188372 h
Πιστοποιητικά
Ασφάλεια UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 No.60950-1, TUV/GS, EN 60950-1, CB, IEC 60950-1, NOM, NOM-019-SCFI, CE, CCC
Πιστοποιήσεις ISV - EN 55022 Class A (CISPR22 Class A)
- EN 55024
- EN 300 386
- VCCI Class A
- AS/NZS 3548 Class A or AS/NZS CISPR22 Class A
- KCC
- CE Marking
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος υγρασίας λειτουργίας 5 - 95 %
Ύψος λειτουργίας 0 - 300 m
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας 0 - 50 °C
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης -25 - 70 °C
Ύψος μη λειτουργίας 0 - 4572 m
Τεχνικές λεπτομέρειες
Τεχνολογία συνδεσιμότητας Καλωδιωμένος (Ενσύρματος)
Χρώμα
Χρώμα προϊόντος Μαύρος (Μαύρο)
Φωτεινή ένδειξη συναγερμού
Φωτεινές ενδείξεις LED επικοινωνιών Yes
Power LED Yes

Cisco ME 3600X 24FS - Switch - 24 x Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+

General:
24-Port

Χαρακτηριστικά

Product Code:
677L003
EAN Code:
0882658340857
Manufacturer:
Cisco

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ

Δωρεάν αποστολή σε πλησιέστερο Akis Express για όλες τις παραγγελίες άνω των €100.

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Παράλαβε τα προιόντα σου, τη μέρα και την ώρα που σε βολεύει από το κατάστημα μας στη Λεμεσό.

2 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ

Όλα τα προιόντα καλύπτονται από εγγύηση καλής λειτουργίας για 2 χρόνια.