Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. OK

D-Link DMC 300SC Media converter, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC multi-mode, up to 2km

Κάνε μια ερώτηση
DMC-300SC/E
Product Code5841661 EAN Code0790069241826 ManufacturerD-Link
D-Link DMC-300SC/E D-Link DMC 300SC Media converter, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC multi-mode, up to 2km D-Link DMC 300SC Media converter, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC multi-mode, up to 2km Designed to convert 10BASE-T/100BASE-TX copper to 100Base-FX fiber...
90.21 
(107.35  με Φ.Π.Α.)
Μη Διαθέσιμο

Εμείς (Singular Computer Systems LTD) θα προσθέσουμε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας σε μια ειδική λίστα για αυτό το προϊόν. Μόλις το προϊόν βρίσκεται σε απόθεμα, θα λάβετε αυτόματα ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σχετικά με αυτό και η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας θα καταργηθεί από τη λίστα αλληλογραφίας του προϊόντος.

Τα δεδομένα θα είναι ορατά σε ορισμένα μέλη του προσωπικού μας. Εάν θέλετε να καταργήσετε τα προσωπικά σας δεδομένα, στείλτε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο panto@singular.com.cy.

Εάν πιστεύετε ότι τα προσωπικά σας δεδομένα έχουν καταστρατηγηθεί, έχετε το δικαίωμα υποβολής καταγγελίας στην εποπτική αρχή . Είμαστε υποχρεωμένοι σύμφωνα με τον Κανονισμό της ΕΕ για την Προστασία των Γενικών Προσωπικών Δεδομένων να σας ενημερώσουμε για αυτό το δικαίωμα.Πραγματικά δεν σκοπεύουμε να καταχραστούμε τα δεδομένα σας.

Στα αγαπημένα

D-Link DMC-300SC/E D-Link DMC 300SC Media converter, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC multi-mode, up to 2km

D-Link DMC 300SC Media converter, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC multi-mode, up to 2km

Designed to convert 10BASE-T/100BASE-TX copper to 100Base-FX fiber media and vice versa, the DMC-300SC offers conversion from fiber to copper to minimize cost and extend hauls.

The DMC-300SC by D-Link® is a media converter designed to connect 10BASE-T/100BASE-TX copper to 100Base-FX fiber media and vice versa. Based on the IEEE 802.3 and 802.3u standards, the DMC-300SC is designed for use with multimode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The DMC-300SC supports shortwave SX laser specifications at a full wire-speed forwarding rate. Other features of this module include the ability to be used as a standalone device no chassis required, Auto MDI/MDI-X, Auto negotiation of speeds and duplex modes on twisted-pair port, and front panel status LEDs. The DMC-300SC will transmit at extended

Feature list

Weight: 300 g
Dimensions WxDxH: 89 x 119 x 25 mm
Power consumption typical: 7.2 W
Operating temperature range T-T: 0 - 40 °C
Storage temperature range T-T: -25 - 70 °C
Operating relative humidity range: 10 - 90 %
LED indicators: LAN
Certification: FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B
Cabling technology: 10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX
Interface: RJ-45, SC
Power requirements: 7.5V, 1.5A
Full duplex: Y
Cable type: UTP Cat. 3, 4, 5; 62.5/125µm MM Fiber; 10/125µm SM Fiber

D-Link DMC 300SC Media converter, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC multi-mode, up to 2km

Χαρακτηριστικά
Product Code:
5841661
EAN Code:
0790069241826
Manufacturer:
D-Link
  • Bestsellers
  • Most Popular