DURABLE Desk pad Black 53 x 40 cm / polypropylene (PP) / black | 713201
Μάρκα: Durable
713201
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Συνδεθείτε για να μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε σχετικά με μια απάντηση
Product Specification
| Product Type | Desk pad - 53 x 40 cm - rectangular |
| Non-Slip Base | Yes |
| Features | Anti-reflective |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Colour | Black |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Rounded Corners | Yes |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 53 cm |
| Depth | 40 cm |
Χαρακτηριστικά
Product Code
04:409884
EAN Code
4005546731018
Manufacturer
Durable