DURABLE VARIO WALL / Display panel system / wall mountable / 20 compartments / for A4 / assorted colours | 551200
Μάρκα: Durable
DURABLE VARIO WALL / Display panel system / wall mountable / 20 compartments / for A4 / assorted colours | 551200
€113.95 inc. VAT
551200
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Συνδεθείτε για να μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε σχετικά με μια απάντηση
Special Features
- Can be used together with DURABLE product code(s): 560919
Product Specification
| Product Type | Display panel system - wall mountable |
| Compartments Qty | 20 |
| Holds | A4 (210 x 297 mm) |
| Colour | Assorted |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Product Material | Metal, polypropylene |
| Included Accessories | Index tabs |
| Dimensions | Dimensions |
| Width | 251 mm |
| Depth | 327 mm |
| Height | 116 mm |
Χαρακτηριστικά
Product Code
04:299357
EAN Code
4005546504919
Manufacturer
Durable