0 Your Cart

HP 2M Multi-Mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A

Hewlett Packard 943V7V3

Hover over an image to enlarge

96.50 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
16 Είδη
+
AJ835A
Product Code:943V7V3
EAN Code:0884420053699
Manufacturer:Hewlett Packard

Hewlett Packard AJ835A HP 2M Multi-Mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A

HP 2M Multi-Mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A

Product Name HP 2M Multi-Mode OM3 LC/LC FC Cable
Product Type Network Cable
Connector on First End 2 x LC Male
Connector on Second End 2 x LC Male
Cable Type Fiber Optic
Fiber Optic Mode Multi-mode
Packaged Quantity 1
Cable Length 6.56 ft
Core/Cladding Diameter 50/125 m
Compatibility HP StorageWorks SAN Switches:
  • 8/24
  • 8/40
  • 8/8
  • 8/80
  • 4/16

HP 2M Multi-Mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A

Χαρακτηριστικά

Product Code:
943V7V3
EAN Code:
0884420053699
Manufacturer:
Hewlett Packard

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
Possibly you may be interested
 
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ

Δωρεάν αποστολή σε πλησιέστερο Akis Express για όλες τις παραγγελίες άνω των €100.

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Παράλαβε τα προιόντα σου, τη μέρα και την ώρα που σε βολεύει από το κατάστημα μας στη Λεμεσό.

2 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ

Όλα τα προιόντα καλύπτονται από εγγύηση καλής λειτουργίας για 2 χρόνια.