Προσοχή! Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125Μ, 15M, OM4, LSZH, VIOLETT (7003429)

Mcab H191664

Hover over an image to enlarge

51.86 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
7003429
Product Code:H191664
Manufacturer:Mcab
EAN Code:4260134935302

Mcab 7003429 mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125 (7003429)

mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125 (7003429)

Feature list

Connector 1: LC
Connector 2: ST
Gender type: male/male
Cable type: OFC
Cable length: 15 m
Full duplex: Y
Core diameter: 50 µm
Cladding diameter: 125 µm
Cable colour: Violet

mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125 (7003429)

Χαρακτηριστικά

Manufacturer:
Mcab
Product Code:
H191664
EAN Code:
4260134935302

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
Possibly you may be interested
 
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ

Δωρεάν αποστολή σε πλησιέστερο Akis Express για όλες τις παραγγελίες άνω των €100.

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Παράλαβε τα προιόντα σου, τη μέρα και την ώρα που σε βολεύει από το κατάστημα μας στη Λεμεσό.

2 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ

Όλα τα προιόντα καλύπτονται από εγγύηση καλής λειτουργίας για 2 χρόνια.