0 Your Cart

Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 62,5/125 10M, OM1 LSZH, ORANGE (7000873)

Mcab H191193

Hover over an image to enlarge

20.40 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
7000873
Product Code:H191193
EAN Code:4260134933148
Manufacturer:Mcab

Mcab 7000873 Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC-ST (7000873)

Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC-ST (7000873)

Feature list

Gender type: male/male
Cable length: 10 m
Full duplex: Y
Cable colour: Orange
Core / cladding diameter: 62.5/125 µm

Mcab LWL DUPLEX JUMPER LC-ST (7000873)

Χαρακτηριστικά

Product Code:
H191193
EAN Code:
4260134933148
Manufacturer:
Mcab

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
Possibly you may be interested
 
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ

Δωρεάν αποστολή σε πλησιέστερο Akis Express για όλες τις παραγγελίες άνω των €100.

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Παράλαβε τα προιόντα σου, τη μέρα και την ώρα που σε βολεύει από το κατάστημα μας στη Λεμεσό.

2 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ

Όλα τα προιόντα καλύπτονται από εγγύηση καλής λειτουργίας για 2 χρόνια.