HP 933 / 4 ml / cyan / original / ink cartridge / for Officejet 6100, 6600 H711a, 6700, 7110, 7510, 7610, 7612 | CN058AE#BGX
Brand: Hewlett Packard
HP 933 / 4 ml / cyan / original / ink cartridge / for Officejet 6100, 6600 H711a, 6700, 7110, 7510, 7610, 7612 | CN058AE#BGX
€21.43 inc. VAT
CN058AE#BGX
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Product Features
- Designed to work the first time, every time
Be assured that Original HP cartridges will consistently deliver quality results and premium performance. - Quality prints you can take pride in
Experience premium print quality with Original HP cartridges designed for vibrant color, crisp text, and rich blacks for big impact. - The environmental choice
Print with confidence - Original HP cartridges are designed with the planet in mind for easy recycling and less waste. - Better together, better results
Original HP cartridges are the only cartridges precisely developed with HP printers for reliable quality, results, and consistent performance. - Consistent quality every print
Get dependable, high-quality results with every print. Use Original HP inks for consistency page after page.
Special Features
- Designed to work the first time, every time
- Quality prints you can take pride in
- The environmental choice
- Consistent quality every print
Product Specification
| Shipping Width | 9.4 cm |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Shipping Height | 2.4 cm |
| Localisation | English, German, French, Italian, Russian, Dutch / EMEA |
| Consumable | Consumable |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Cyan (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 4 ml |
| Yield | Up to 330 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatibility Information | Compatibility Information |
| Compatible with | HP Officejet 6100 ePrinter, 6600 H711a, 6700 Premium H711n, 7110 Wide Format ePrinter, 7510 Wide Format, 7610 Wide Format, 7612 Wide Format |
Features - Hewlett Packard - CN058AE#BGX
More Details
Product Code
2M3A2M5
EAN Code
0195122139933
Manufacturer
Hewlett Packard