HP 652 / Original / Ink Advantage / ink cartridge / for Deskjet 1110, 2130, 3630; ENVY 4520; Officejet 3830, 4650 | F6V25AE#BHK
Brand: Hewlett Packard
HP 652 / Original / Ink Advantage / ink cartridge / for Deskjet 1110, 2130, 3630; ENVY 4520; Officejet 3830, 4650 | F6V25AE#BHK
€23.95 inc. VAT
F6V25AE#BHK
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Special Features
- Print what you need for a great value and count on lab-quality photos and everyday documents with low-cost original HP ink cartridges designed to help ensure your HP printer delivers consistent, reliable results
- Help ensure the optimal prints for home, school and work with cartridges built to deliver consistently outstanding prints
- It’s simple to save time, money and hassle with original HP cartridges that fit how you live, play and print
Product Specification
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 50 g |
| Consumable | Consumable |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| HP Sub-brand | Ink Advantage |
| Included Qty | 1-pack |
| Yield | Up to 360 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatibility Information | Compatibility Information |
| Compatible with | HP Deskjet 1110, 2130, 3630 HP ENVY 4520 HP Officejet 3830, 4650 |
Features - Hewlett Packard - F6V25AE#BHK
More Details
Product Code
943ETFZ
EAN Code
0889296160939
Manufacturer
Hewlett Packard