0 Your Cart

M-CAB Patch cable, LC multi-mode (M), ST multi-mode (M), 15m, fibre optic (7003324)

Mcab H191435

Hover over an image to enlarge

33.53 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
7003324
Product Code:H191435
EAN Code:4260134934558
Manufacturer:Mcab

Δωρεάν Παραλαβή

Παράδοση σε 2-4
εργάσιμες ημέρες

2 Χρόνια Εγγύηση

Mcab 7003324 M-CAB Patch cable, LC multi-mode (M), ST multi-mode (M), 15m, fibre optic (7003324)

M-CAB Patch cable, LC multi-mode (M), ST multi-mode (M), 15m, fibre optic (7003324)

Feature list

Connector 1: LC
Connector 2: ST
Gender type: male/male
Cable type: OFNR
Cable length: 15 m
Full duplex: Y
Core diameter: 50 µm
Cladding diameter: 125 µm
Wavelength: 1310 nm
Insertion loss: 0.3 dB
REACH compliance: N
Cable diameter: 4.1 mm
RoHS compliance: Y

M-CAB Patch cable, LC multi-mode (M), ST multi-mode (M), 15m, fibre optic (7003324)

Length:
15.0m

Χαρακτηριστικά

Product Code:
H191435
EAN Code:
4260134934558
Manufacturer:
Mcab

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ

Δωρεάν αποστολή σε πλησιέστερο Akis Express για όλες τις παραγγελίες άνω των €100.

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Παράλαβε τα προιόντα σου, τη μέρα και την ώρα που σε βολεύει από το κατάστημα μας στη Λεμεσό.

2 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ

Όλα τα προιόντα καλύπτονται από εγγύηση καλής λειτουργίας για 2 χρόνια.