0 Your Cart

mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 25M, OM2 LSZH, ORANGE (7000890)

Mcab H191799

Hover over an image to enlarge

40.77 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
7000890
Product Code:H191799
EAN Code:4260134933186
Manufacturer:Mcab

Δωρεάν Παραλαβή

Παράδοση σε 2-4
εργάσιμες ημέρες

2 Χρόνια Εγγύηση

Mcab 7000890 mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 (7000890)

mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 (7000890)

Feature list

Connector 1: LC
Connector 2: LC
Gender type: male/male
Cable length: 25 m
Core diameter: 50 µm
Cladding diameter: 125 µm
Fiber mode structure: Multi-mode
Data transfer rate: 1 Gbit/s
Cable colour: Orange

mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 (7000890)

Χαρακτηριστικά

Product Code:
H191799
EAN Code:
4260134933186
Manufacturer:
Mcab

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ

Δωρεάν αποστολή σε πλησιέστερο Akis Express για όλες τις παραγγελίες άνω των €100.

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Παράλαβε τα προιόντα σου, τη μέρα και την ώρα που σε βολεύει από το κατάστημα μας στη Λεμεσό.

2 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ

Όλα τα προιόντα καλύπτονται από εγγύηση καλής λειτουργίας για 2 χρόνια.