0 Your Cart

mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125Μ, 15M, OM4, LSZH, VIOLETT (7003429)

Mcab H191664

Hover over an image to enlarge

51.86 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
7 Είδη
+
7003429
Product Code:H191664
EAN Code:4260134935302
Manufacturer:Mcab

Δωρεάν Παραλαβή

Παράδοση σε 2-4
εργάσιμες ημέρες

2 Χρόνια Εγγύηση

Mcab 7003429 mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125 (7003429)

mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125 (7003429)

Feature list

Connector 1: LC
Connector 2: ST
Gender type: male/male
Cable type: OFC
Cable length: 15 m
Full duplex: Y
Core diameter: 50 µm
Cladding diameter: 125 µm
Cable colour: Violet

mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125 (7003429)

Χαρακτηριστικά

Product Code:
H191664
EAN Code:
4260134935302
Manufacturer:
Mcab

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ

Δωρεάν αποστολή σε πλησιέστερο Akis Express για όλες τις παραγγελίες άνω των €100.

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Παράλαβε τα προιόντα σου, τη μέρα και την ώρα που σε βολεύει από το κατάστημα μας στη Λεμεσό.

2 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ

Όλα τα προιόντα καλύπτονται από εγγύηση καλής λειτουργίας για 2 χρόνια.