0 Your Cart

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST (7003314)

Mcab H191442

Hover over an image to enlarge

15.96 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
26 Είδη
+
7003314
Product Code:H191442
EAN Code:4260134934459
Manufacturer:Mcab

Δωρεάν Παραλαβή

Παράδοση σε 2-4
εργάσιμες ημέρες

2 Χρόνια Εγγύηση

Mcab 7003314 Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST (7003314)

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST (7003314)

Feature list

Connector 1: LC
Connector 2: ST
Gender type: male/male
Cable type: -
Cable length: 2 m
Full duplex: Y
Core diameter: 50 µm
Cladding diameter: 125 µm
Wavelength: 1310 nm
Insertion loss: 0.3 dB
REACH compliance: N
Cable colour: -
Cable diameter: 4.1 mm
RoHS compliance: Y
Certification: IEC 60793-2, IEC 61754-20, IEC 61754-2
Operating temperature range T-T: -40 - 85 °C

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST (7003314)

Χαρακτηριστικά

Product Code:
H191442
EAN Code:
4260134934459
Manufacturer:
Mcab

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
Possibly you may be interested
 
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ

Δωρεάν αποστολή σε πλησιέστερο Akis Express για όλες τις παραγγελίες άνω των €100.

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Παράλαβε τα προιόντα σου, τη μέρα και την ώρα που σε βολεύει από το κατάστημα μας στη Λεμεσό.

2 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ

Όλα τα προιόντα καλύπτονται από εγγύηση καλής λειτουργίας για 2 χρόνια.