0 Your Cart

ProCurve Gigabit LX-LC GBIC J4859C

Hewlett Packard ProCurve 943QYP5

Hover over an image to enlarge

497.00 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
173 Είδη
+
J4859C
Product Code:943QYP5
EAN Code:0883585267811
Manufacturer:Hewlett Packard ProCurve

Δωρεάν Παραλαβή

Παράδοση σε 2-4
εργάσιμες ημέρες

2 Χρόνια Εγγύηση

Hewlett Packard ProCurve J4859C ProCurve Gigabit LX-LC GBIC J4859C

ProCurve Gigabit LX-LC GBIC J4859C

Feature list

Interface type: SFP
Data transfer rate max: 1000 Mbit/s
Fiber optic connector: LC
SFP transceiver type: LX
Auto MDI/MDI-X: N
Maximum transfer distance: 10000 m
Wavelength: 1310 nm
Cable type: Multi-mode
Fiber cable diameters supported: 62.5, 50 µm
Duplex system: Full
Fiber ports quantity: 2
Power consumption typical: 0.5 W
Weight: 20 g

ProCurve Gigabit LX-LC GBIC J4859C

Χαρακτηριστικά

Product Code:
943QYP5
EAN Code:
0883585267811
Manufacturer:
Hewlett Packard ProCurve

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ

Δωρεάν αποστολή σε πλησιέστερο Akis Express για όλες τις παραγγελίες άνω των €100.

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Παράλαβε τα προιόντα σου, τη μέρα και την ώρα που σε βολεύει από το κατάστημα μας στη Λεμεσό.

2 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ

Όλα τα προιόντα καλύπτονται από εγγύηση καλής λειτουργίας για 2 χρόνια.