0 Your Cart

TP-Link TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-BX - LC single mode - up to 10 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm

TP-LINK Z000069

Hover over an image to enlarge

61.07 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
TL-SM321A
Product Code:Z000069
EAN Code:6935364030513
Manufacturer:TP-LINK

Δωρεάν Παραλαβή

Παράδοση σε 2-4
εργάσιμες ημέρες

2 Χρόνια Εγγύηση

TP-LINK TL-SM321A TP-Link TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-BX - LC single mode - up to 10 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm

TP-Link TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-BX - LC single mode - up to 10 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm

Συνδεσιμότητα
Τεχνολογία συνδεσιμότητας Καλωδιωμένος (Ενσύρματος)
Διασύνδεση host Ethernet
Χωρητικότητα δικτύου
Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων (μέγιστη) 1250 Mbit/s
Δικτύωση
Τεχνολογία καλωδίωσης 1000Base-BX
Δικτύωση
Μέγιστη απόσταση λειτουργίας 10000 m
Τεχνικές λεπτομέρειες
Plug and play Yes
Διαχείρηση ενέργειας
Input Voltage 3.3 V
Πιστοποιητικά
Πιστοποιήσεις ISV FCC, CE
Πρωτόκολλα
Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα δικτύου CSMA/CD, TCP/IP
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας 0 - 70 °C
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης -40 - 80 °C
Εύρος υγρασίας λειτουργίας 10 - 90 %
Υγρασία μη λειτουργίας 5 - 90 %

TP-Link TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-BX - LC single mode - up to 10 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm

Χαρακτηριστικά

Product Code:
Z000069
EAN Code:
6935364030513
Manufacturer:
TP-LINK

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ

Δωρεάν αποστολή σε πλησιέστερο Akis Express για όλες τις παραγγελίες άνω των €100.

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Παράλαβε τα προιόντα σου, τη μέρα και την ώρα που σε βολεύει από το κατάστημα μας στη Λεμεσό.

2 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ

Όλα τα προιόντα καλύπτονται από εγγύηση καλής λειτουργίας για 2 χρόνια.