Lexmark / Yellow / original / toner cartridge LCCP, LRP / for C734DN, 734dtn, 734dw, 734n, 736dn, 736dtn, 736N / X734de, 736de, 738de, 738dte | C734A1YG
Brand: Lexmark
C734A1YG
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Lexmark / Yellow / original / toner cartridge LCCP, LRP / for C734DN, 734dtn, 734dw, 734n, 736dn, 736dtn, 736N / X734de, 736de, 738de, 738dte | C734A1YG
|
Description Accurate technology, genuine qualityCrisp print imageAlways dependable Lexmark / Yellow / original / toner cartridge LCCP, LRP | C734A1YGSpecial Features
|
Product Specification
| Shipping Width | 34.6 cm |
| Shipping Depth | 7.8 cm |
| Shipping Height | 20.1 cm |
| Shipping Weight | 1.019 kg |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Printing Technology | Laser |
| Colour | Yellow |
| Included Qty | 1-pack |
| Duty Cycle | Up to 6000 pages |
| Pricing Type | Lexmark Cartridge Collection Program, Lexmark Return Program (LRP) |
| Compatible with | Lexmark C734DN, 734dtn, 734dw, 734n, 736dn, 736dtn, 736N ¦ Lexmark X734de, 736de, 738de, 738dte |
Features - Lexmark - C734A1YG
More Details
Product Code
451A986
EAN Code
0734646047586
Manufacturer
Lexmark