SHOKZ Openrun Mini / Headset / Wireless / Sports / 20 / 20000 Hz / 33 m / 26 g / Black | S806-MN-BK
Brand: SHOKZ
SHOKZ Openrun Mini / Headset / Wireless / Sports / 20 / 20000 Hz / 33 m / 26 g / Black | S806-MN-BK
€158.13 inc. VAT
S806-MN-BK
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Product Specification
| Product type | Headset |
| Connectivity technology | Wireless |
| Bluetooth | Yes |
| Recommended usage | Sports |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Wireless range | 33 m |
| Weight | 26 g |
| Product colour | Black |
Features - SHOKZ - S806-MN-BK
More Details
Product Code
CO27186
EAN Code
0810092679868
Manufacturer
SHOKZ