Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. OK

D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Base-FX - plug-in module - up to 2 km - 1310 nm

Κάνε μια ερώτηση
DEM-211
Product Code5842300 EAN Code0790069298127 ManufacturerD-Link
D-Link DEM-211 D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Base-FX - plug-in module - up to 2 km - 1310 nm D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Base-FX - plug-in module - up to 2 km - 1310 nm Product Description D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC)...
107.80 
128.28  με Φ.Π.Α.
Μη Διαθέσιμο

Εμείς (Singular Computer Systems LTD) θα προσθέσουμε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας σε μια ειδική λίστα για αυτό το προϊόν. Μόλις το προϊόν βρίσκεται σε απόθεμα, θα λάβετε αυτόματα ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σχετικά με αυτό και η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας θα καταργηθεί από τη λίστα αλληλογραφίας του προϊόντος.

Τα δεδομένα θα είναι ορατά σε ορισμένα μέλη του προσωπικού μας. Εάν θέλετε να καταργήσετε τα προσωπικά σας δεδομένα, στείλτε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο panto@singular.com.cy.

Εάν πιστεύετε ότι τα προσωπικά σας δεδομένα έχουν καταστρατηγηθεί, έχετε το δικαίωμα υποβολής καταγγελίας στην εποπτική αρχή . Είμαστε υποχρεωμένοι σύμφωνα με τον Κανονισμό της ΕΕ για την Προστασία των Γενικών Προσωπικών Δεδομένων να σας ενημερώσουμε για αυτό το δικαίωμα.Πραγματικά δεν σκοπεύουμε να καταχραστούμε τα δεδομένα σας.

Στα αγαπημένα

D-Link DEM-211 D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Base-FX - plug-in module - up to 2 km - 1310 nm

D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Base-FX - plug-in module - up to 2 km - 1310 nm

Product DescriptionD-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceiver module
Device TypeSFP (mini-GBIC) transceiver module
Enclosure TypePlug-in module
Cabling Type100Base-FX
Data Transfer Rate100 Mbps
Optical Wave Length1310 nm
Data Link ProtocolFast Ethernet
Max Transfer Distance2 km
FeaturesFull duplex mode
Compliant StandardsIEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x , FCC Class B certified, CE, UL, TUV, VCCI, ICES-003, RoHS

D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Base-FX - plug-in module - up to 2 km - 1310 nm

Χαρακτηριστικά
Product Code:
5842300
EAN Code:
0790069298127
Manufacturer:
D-Link
  • Bestsellers
  • Most Popular
  • Recently Viewed