0 Your Cart

M-CAB LWL Patch cable LC multi-mode (M) LC multi-mode (M) / 5m fibre optic 50 / 125 micron OM4 violet

Mcab H191650

Hover over an image to enlarge

25.94 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
26 Είδη
+
7003405
Product Code:H191650
EAN Code:4260134935135
Manufacturer:Mcab

Δωρεάν Παραλαβή

Παράδοση σε 2-4
εργάσιμες ημέρες

2 Χρόνια Εγγύηση

Mcab 7003405 mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 (7003405)

mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 (7003405)

Feature list

Connector 1: LC
Connector 2: LC
Gender type: male/male
Cable type: OFC
Cable length: 5 m
Full duplex: Y
Core diameter: 50 µm
Cladding diameter: 125 µm
Cable colour: Violet

mcab LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 (7003405)

Χαρακτηριστικά

Product Code:
H191650
EAN Code:
4260134935135
Manufacturer:
Mcab

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ

Δωρεάν αποστολή σε πλησιέστερο Akis Express για όλες τις παραγγελίες άνω των €100.

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Παράλαβε τα προιόντα σου, τη μέρα και την ώρα που σε βολεύει από το κατάστημα μας στη Λεμεσό.

2 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ

Όλα τα προιόντα καλύπτονται από εγγύηση καλής λειτουργίας για 2 χρόνια.