0 Your Cart

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC (7003306)

Mcab H191453

Hover over an image to enlarge

27.88 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
26 Είδη
+
7003306
Product Code:H191453
EAN Code:4260134934374
Manufacturer:Mcab

Δωρεάν Παραλαβή

Παράδοση σε 2-4
εργάσιμες ημέρες

2 Χρόνια Εγγύηση

Mcab 7003306 Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC (7003306)

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC (7003306)

Feature list

Connector 1: LC
Connector 2: LC
Gender type: male/male
Cable type: OFNR
Cable length: 10 m
Full duplex: Y
Core diameter: 50 µm
Cladding diameter: 125 µm
Wavelength: 1310 nm
Insertion loss: 0.3 dB
REACH compliance: N
Cable colour: -
Cable diameter: 4.1 mm
RoHS compliance: Y
Certification: IEC 60793-2, IEC 61754-20, IEC60754-2, IEC60332-1, IEC61034
Operating temperature range T-T: -40 - 85 °C

Mcab LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC (7003306)

Χαρακτηριστικά

Product Code:
H191453
EAN Code:
4260134934374
Manufacturer:
Mcab

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ

Δωρεάν αποστολή σε πλησιέστερο Akis Express για όλες τις παραγγελίες άνω των €100.

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Παράλαβε τα προιόντα σου, τη μέρα και την ώρα που σε βολεύει από το κατάστημα μας στη Λεμεσό.

2 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ

Όλα τα προιόντα καλύπτονται από εγγύηση καλής λειτουργίας για 2 χρόνια.