Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. OK

MGBT1 GB 1000Base-T Mini-GBIC MGBT1

Κάνε μια ερώτηση
MGBT1
Product CodeK340612 EAN Code4260039342724 ManufacturerCisco
124.31 
147.93  με Φ.Π.Α.
Μη Διαθέσιμο

Εμείς (Singular Computer Systems LTD) θα προσθέσουμε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας σε μια ειδική λίστα για αυτό το προϊόν. Μόλις το προϊόν βρίσκεται σε απόθεμα, θα λάβετε αυτόματα ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σχετικά με αυτό και η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας θα καταργηθεί από τη λίστα αλληλογραφίας του προϊόντος.

Τα δεδομένα θα είναι ορατά σε ορισμένα μέλη του προσωπικού μας. Εάν θέλετε να καταργήσετε τα προσωπικά σας δεδομένα, στείλτε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο [email protected]

Εάν πιστεύετε ότι τα προσωπικά σας δεδομένα έχουν καταστρατηγηθεί, έχετε το δικαίωμα υποβολής καταγγελίας στην εποπτική αρχή . Είμαστε υποχρεωμένοι σύμφωνα με τον Κανονισμό της ΕΕ για την Προστασία των Γενικών Προσωπικών Δεδομένων να σας ενημερώσουμε για αυτό το δικαίωμα.Πραγματικά δεν σκοπεύουμε να καταχραστούμε τα δεδομένα σας.

Στα αγαπημένα
Delivery
Payment options

Cisco MGBT1 MGBT1 GB 1000Base-T Mini-GBIC MGBT1

MGBT1 GB 1000Base-T Mini-GBIC MGBT1

- Easy-to-Install
- Maximum distance is 100 meters 328 feet

This easy-to-install Mini-GBIC or SFP module provides a simple way to add Gigabit functionality to your Linksys switch. Gigabit fiber is often used to connect two switches together. The technology used depends on the distance between the two switches.

The LH module uses 1310 nanometer wavelength light in multimode or single-mode fiber optic cables, and can achieve distances up to 500 meters or 40 kilometers, depending on the fiber used:

- 62.5/125um MMF @ 200MHz/km, up to 500m
- 50/125um MMF @ 500MHz/km, up to 2,000m
- 9/125um SMF, up to 40km

Feature list

Wavelength: 1310 nm
Maximum transfer distance: 100 m
Cabling technology: 1000Base-T
Interface: RJ-45

MGBT1 GB 1000Base-T Mini-GBIC MGBT1

Χαρακτηριστικά
Product Code
K340612
EAN Code
4260039342724
Manufacturer
Cisco
Find similar
Possibly you may be interested
  • Bestsellers
  • Most Popular
  • Recently Viewed