Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. OK

NETGEAR ProSafe AGM732F - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-LX - plug-in module - up to 10 km

Κάνε μια ερώτηση
AGM732F
Product Code0710480 EAN Code0606449034493 ManufacturerNetGear
329.58 
392.20  με Φ.Π.Α.
Μη Διαθέσιμο

Εμείς (Singular Computer Systems LTD) θα προσθέσουμε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας σε μια ειδική λίστα για αυτό το προϊόν. Μόλις το προϊόν βρίσκεται σε απόθεμα, θα λάβετε αυτόματα ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σχετικά με αυτό και η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας θα καταργηθεί από τη λίστα αλληλογραφίας του προϊόντος.

Τα δεδομένα θα είναι ορατά σε ορισμένα μέλη του προσωπικού μας. Εάν θέλετε να καταργήσετε τα προσωπικά σας δεδομένα, στείλτε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο panto@singular.com.cy.

Εάν πιστεύετε ότι τα προσωπικά σας δεδομένα έχουν καταστρατηγηθεί, έχετε το δικαίωμα υποβολής καταγγελίας στην εποπτική αρχή . Είμαστε υποχρεωμένοι σύμφωνα με τον Κανονισμό της ΕΕ για την Προστασία των Γενικών Προσωπικών Δεδομένων να σας ενημερώσουμε για αυτό το δικαίωμα.Πραγματικά δεν σκοπεύουμε να καταχραστούμε τα δεδομένα σας.

Στα αγαπημένα

NetGear AGM732F NETGEAR ProSafe AGM732F - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-LX - plug-in module - up to 10 km

NETGEAR ProSafe AGM732F - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-LX - plug-in module - up to 10 km

KEY FEATURES
Fibre 1000BASE-LX SFP GBIC Module
Small size for high density fibre connections
Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot
1000BASE-LX connectivity over 10Km
One LC connector
Works with 9 µm single mode cabling
Networking
Data transfer rate 1 Gbit/s
Data link protocol Gigabit Ethernet
Networking
Connectivity technology LX
Cabling technology 1000BASE-LX

NETGEAR ProSafe AGM732F - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-LX - plug-in module - up to 10 km

Χαρακτηριστικά
Product Code:
0710480
EAN Code:
0606449034493
Manufacturer:
NetGear
  • Bestsellers
  • Most Popular
  • Recently Viewed