DURABLE FLEXIPLUS / Literature holder / wall mountable / 6 compartments / for A4 / black | 1700008061
Brand: Durable
DURABLE FLEXIPLUS / Literature holder / wall mountable / 6 compartments / for A4 / black | 1700008061
€46.93 inc. VAT
1700008061
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Product Specification
| Product Type | Literature holder - wall mountable |
| Compartments Qty | 6 |
| Holds | A4 (210 x 297 mm) |
| Colour | Black |
| Features | Portrait orientation |
| Details | Details |
| Compartments | 6 x compartment - A4 |
| Dimensions | Dimensions |
| Width | 247 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 745 mm |
Features - Durable - 1700008061
More Details
Product Code
04:299294
EAN Code
7318080008063
Manufacturer
Durable