DURABLE / Name badge holder / for 54 x 85 mm / transparent (pack of 10) | 891919
Brand: Durable
DURABLE / Name badge holder / for 54 x 85 mm / transparent (pack of 10) | 891919
€36.21 inc. VAT
891919
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Special Features
- Attractive security pass holder
- Can be used in either portrait or landscape format and can be combined with clip, chain, textile necklace or badge reel
Product Specification
| Packaged Quantity | 10 (specifications are for single item) |
| Product Type | Name badge holder |
| Holds | 2 cards - 54 x 85 mm |
| Colour | Transparent |
| Features | Landscape/portrait orientation |
| Inner Dimensions | Inner Dimensions |
| Width | 85 mm |
| Height | 54 mm |
Features - Durable - 891919
More Details
Product Code
04:470060
EAN Code
4005546807669
Manufacturer
Durable