DURABLE BASIC / Magazine file / for A4 / white | 1701711010
Brand: Durable
1701711010
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Product Specification
| Product Type | Magazine file |
| Holds | A4 (210 x 297 mm) |
| Features | Thumbhole |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 73 mm |
| Depth | 241 mm |
| Height | 306 mm |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Colour | White |
Features - Durable - 1701711010
More Details
Product Code
04:326843
EAN Code
7318081711016
Manufacturer
Durable