DURABLE / Desk pad: 52 x 65 cm / dark blue | 710307
Brand: Durable
710307
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Special Features
- High quality desk cover, providing a firm, comfortable writing surface
- Non-slip foam backing
- Extremely robust
Product Specification
| Product Type | Desk pad - 52 x 65 cm |
| Non-Slip Base | Yes |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Colour | Dark blue |
| Rounded Corners | Yes |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 650 mm |
| Depth | 520 mm |
Features - Durable - 710307
More Details
Product Code
04:299074
EAN Code
4005546711430
Manufacturer
Durable