DURABLE / Desk pad with transparent overlay / 65 x 52 cm / plastic / black | 720301
Brand: Durable
DURABLE / Desk pad with transparent overlay / 65 x 52 cm / plastic / black | 720301
€14.76 inc. VAT
720301
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Special Features
- Non-slip desk mat with flexible transparent cover welded at top edge
- Ideal for keeping notes, messages, etc. close to hand
Product Specification
| Product Type | Desk pad with transparent overlay - 65 x 52 cm - rectangular |
| Non-Slip Base | Yes |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Colour | Black |
| Material | Plastic |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 650 mm |
| Depth | 520 mm |
Features - Durable - 720301
More Details
Product Code
04:299078
EAN Code
4005546713007
Manufacturer
Durable