DURABLE DURAFRAME / Document holder / for A5 / double-sided / black (pack of 2) | 487101
Brand: Durable
DURABLE DURAFRAME / Document holder / for A5 / double-sided / black (pack of 2) | 487101
€19.72 inc. VAT
487101
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Product Specification
| Packaged Quantity | 2 (specifications are for single item) |
| Product Type | Document holder |
| Holds | A5 (148 x 210 mm) |
| Colour | Black |
| Double-sided | Yes |
| Closure Type | Magnetic |
| Features | Landscape/portrait orientation, anti-glare, self-adhesive, repositionable, residue-free removal, double-sided presentation |
| Dimensions | Dimensions |
| Width | 176 mm |
| Height | 236 mm |
Features - Durable - 487101
More Details
Product Code
04:299330
EAN Code
4005546404851
Manufacturer
Durable