DURABLE DURAFRAME MAGNETIC / Document holder / for A4 / magnetic / silver (pack of 5) | 486923
Brand: Durable
DURABLE DURAFRAME MAGNETIC / Document holder / for A4 / magnetic / silver (pack of 5) | 486923
€41.88 inc. VAT
486923
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Special Features
- Printable information frame with magnetic back for information in format A4
- Secures on smooth, magnetic surfaces
- Quick and easy to update inserts
Product Specification
| Packaged Quantity | 5 (specifications are for single item) |
| Product Type | Document holder |
| Holds | A4 (210 x 297 mm) |
| Colour | Silver |
| Magnetic | Yes |
| Features | Landscape/portrait orientation, anti-glare |
| Dimensions | Dimensions |
| Width | 236 mm |
| Height | 323 mm |
Features - Durable - 486923
More Details
Product Code
04:299328
EAN Code
4005546405704
Manufacturer
Durable