DURABLE MAGAFRAME / Document holder / surface-mounted / for A4 / orange (pack of 10) | 488209
Brand: Durable
DURABLE MAGAFRAME / Document holder / surface-mounted / for A4 / orange (pack of 10) | 488209
€116.68 inc. VAT
488209
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Product Specification
| Packaged Quantity | 10 (specifications are for single item) |
| Product Type | Document holder - surface-mounted |
| Holds | A4 (210 x 297 mm) |
| Colour | Orange |
| Features | Self-adhesive, detachable magnetic sheeting |
| Dimensions | Dimensions |
| Width | 238 mm |
| Height | 324 mm |
Features - Durable - 488209
More Details
Product Code
04:315782
EAN Code
4005546405841
Manufacturer
Durable