DURABLE / Divider / 12 parts / pre-printed: Jan-Dec / for A4 / tabbed / grey | 651410
Brand: Durable
DURABLE / Divider / 12 parts / pre-printed: Jan-Dec / for A4 / tabbed / grey | 651410
€4.14 inc. VAT
651410
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Special Features
- Polypropylene index with printed tabs for monthly division
- A4 portrait full size
- Universal punching
Product Specification
| Product Type | Divider |
| Holds | A4 (210 x 297 mm) |
| Parts Qty | 12 |
| Title | Jan-Dec |
| Holes Qty | 11 |
| Tabbed | Yes |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 230 mm |
| Height | 297 mm |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Colour | Grey |
| Product Material | Polypropylene (PP) |
Features - Durable - 651410
More Details
Product Code
04:299259
EAN Code
4005546611266
Manufacturer
Durable