Durable 679527 / Blank tab index / Polypropylene (PP) / Multicolour / Portrait / A4+ / 0.27 mm / 10 part. 1-10 with coloured tabs and transparent cover sheet PP | 679527
Brand: Durable
Durable 679527 / Blank tab index / Polypropylene (PP) / Multicolour / Portrait / A4+ / 0.27 mm / 10 part. 1-10 with coloured tabs and transparent cover sheet PP | 679527
€10.97 inc. VAT
679527
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Product Specification
| Type | Blank tab index |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Product colour | Multicolour |
| Inner height | 30.5 cm |
| Inner width | 24.5 cm |
| Width | 245 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | Poland |
Features - Durable - 679527
More Details
Product Code
04:422342
EAN Code
4005546735115
Manufacturer
Durable