DURABLE / Desk pad with transparent overlay: 65 x 50 cm / polypropylene (PP) / transparent | 712319
Brand: Durable
DURABLE / Desk pad with transparent overlay: 65 x 50 cm / polypropylene (PP) / transparent | 712319
€13.51 inc. VAT
712319
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Product Specification
| Product Type | Desk pad with transparent overlay - 65 x 50 cm - rectangular |
| Non-Slip Base | Yes |
| Features | Anti-glare, decorative grooves |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Colour | Transparent |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Rounded Corners | Yes |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 65 cm |
| Height | 50 cm |
Features - Durable - 712319
More Details
Product Code
04:409830
EAN Code
4005546730998
Manufacturer
Durable