Durable TREND Magazine Stand Desk File Holder Document Book Organiser White | 1701395010
Brand: Durable
Durable TREND Magazine Stand Desk File Holder Document Book Organiser White | 1701395010
€20.72 inc. VAT
1701395010
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Special Features
- Stylish catalog stand to hold catalogs, brochures and so on
- 3 compartments, 65 mm wide
Product Specification
| Product Type | Sorter |
| Compartments Qty | 3 |
| Compartments Details | Compartment - 65 mm |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 210 mm |
| Depth | 215 mm |
| Height | 165 mm |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Colour | White |
| Product Material | Polystyrene (PS) |
Features - Durable - 1701395010
More Details
Product Code
04:326781
EAN Code
7318081395018
Manufacturer
Durable