DURABLE TREND / Note holder / black | 1701682060
Brand: Durable
1701682060
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Special Features
- Practical note box
- Complete with 800 white paper notes (90 x 90 mm)
- Easy removal of single sheets
Product Specification
| Product Type | Note holder |
| Package Content | 800 white paper notes (90 x 90mm) |
| Holds | Notes |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Colour | Black |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 100 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 105 mm |
Features - Durable - 1701682060
More Details
Product Code
04:326821
EAN Code
7318081682064
Manufacturer
Durable