Durable TREND 800 Sheet Note Box Memo Pad Cube White | 1701682010
Brand: Durable
1701682010
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Special Features
- Practical note box
- Complete with 800 white paper notes (90 x 90 mm)
- Easy removal of single sheets
Product Specification
| Product Type | Note holder |
| Capacity | 800 sheets |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Colour | White |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 105 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 100 mm |
Features - Durable - 1701682010
More Details
Product Code
04:326816
EAN Code
4005546106045
Manufacturer
Durable