HP 304XL / High Yield / colour (cyan, magenta, yellow) / original / ink cartridge / for AMP 130; Deskjet 26XX, 37XX; ENVY 50XX | N9K07AE#UUS
Brand: Hewlett Packard
HP 304XL / High Yield / colour (cyan, magenta, yellow) / original / ink cartridge / for AMP 130; Deskjet 26XX, 37XX; ENVY 50XX | N9K07AE#UUS
€48.27 inc. VAT
N9K07AE#UUS
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Please sign in so that we can notify you about a reply
Product Specification
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 60 g |
| Localisation | Western Europe |
| Consumable | Consumable |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Colour (cyan, magenta, yellow) |
| Included Qty | 1-pack |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 300 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatibility Information | Compatibility Information |
| Compatible with | HP AMP 130 HP Deskjet 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 3720, 3730, 3732, 3733, 3735, 3750, 3760, 3762, 3764 HP ENVY 5010, 5020, 5030, 5032 |
Features - Hewlett Packard - N9K07AE#UUS
More Details
Product Code
07:126352
EAN Code
0889894860811
Manufacturer
Hewlett Packard