Durable CAVOLINE Cable Management Box Organiser Wire Tidy Large Graphite | 503037
Μάρκα: Durable
Durable CAVOLINE Cable Management Box Organiser Wire Tidy Large Graphite | 503037
€52.53 inc. VAT
503037
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Συνδεθείτε για να μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε σχετικά με μια απάντηση
Product Specification
| Product Type | Cable management box |
| Product Material | ABS plastic, thermoplastic elastomer (TPE) |
| Width | 40.6 cm |
| Depth | 15.6 cm |
| Height | 13.9 cm |
| Enclosure Colour | Graphite |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Features | Flame retardant |
| Compliant Standards | ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Weight | 1.2562 kg |
Χαρακτηριστικά
Product Code
04:307476
EAN Code
4005546994345
Manufacturer
Durable