DURABLE / Divider / 12 parts / pre-printed: Dez-Jan / for A4 / tabbed / grey | 650710
Μάρκα: Durable
DURABLE / Divider / 12 parts / pre-printed: Dez-Jan / for A4 / tabbed / grey | 650710
€4.14 inc. VAT
650710
Delivery
Order Today...
Ships...
Delivery...
ℹ️ Large or fragile items (e.g. monitors) may require extra handling time. We'll keep you informed.
Payment options
Trusted Tech Choice
Buying Benefits
Verified
Competitive EU pricing
Delivered to Cyprus from EU stock
Local warranty support
Συνδεθείτε για να μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε σχετικά με μια απάντηση
Special Features
- Format: A4 portrait
- Tab imprint: Dez. – Jan.
- Division sheets: 12
- Polypropylene index
- Punching: universal punching
Product Specification
| Product Type | Divider |
| Holds | A4 (210 x 297 mm) |
| Parts Qty | 12 |
| Title | Dez-Jan |
| Punching Type | Universal-punched |
| Tabbed | Yes |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 230 mm |
| Depth | 297 mm |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Colour | Grey |
| Product Material | Polypropylene (PP) |
Χαρακτηριστικά
Product Code
04:299254
EAN Code
4005546600567
Manufacturer
Durable