Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. OK

ZyXEL SFP-SX-D - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - plug-in module - up to 550 m

91-010-204001B
Product CodeB776828 EAN Code4718937510344 ManufacturerZyxel
Product Code: B776828
98.59 
(117.32  με Φ.Π.Α.)
Standard DeliveryStandard delivery εντός 4 με 8 εργάσιμων ημερών.Express DeliveryExpress delivery εντός 2 με 3 εργάσιμων ημερών.
+
Standard DeliveryStandard delivery εντός 4 με 8 εργάσιμων ημερών.Express DeliveryExpress delivery εντός 2 με 3 εργάσιμων ημερών.

Zyxel 91-010-204001B ZyXEL SFP-SX-D - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - plug-in module - up to 550 m

ZyXEL SFP-SX-D - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - plug-in module - up to 550 m

Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Enclosure Type Plug-in module
Connectivity Technology Wired
Cabling Type 1000Base-SX
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate 1 Gbps
Max Transfer Distance 550 m
Features Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Interfaces 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Compatible Slots 1 x SFP (mini-GBIC)

ZyXEL SFP-SX-D - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - plug-in module - up to 550 m

Χαρακτηριστικά
Product Code:
B776828
EAN Code:
4718937510344
Manufacturer:
Zyxel

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
  • Bestsellers
  • Most Popular