0 Your Cart

DIGITUS DN-81001 SFP (mini-GBIC) transceiver module, 1000Base-LX LC single mode, up to 20km, 1310nm

Assmann/Digitus 5091257

Hover over an image to enlarge

27.71 
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
DN-81001
Product Code:5091257
EAN Code:4016032305668
Manufacturer:Assmann/Digitus

Assmann/Digitus DN-81001 DIGITUS DN-81001 SFP (mini-GBIC) transceiver module, 1000Base-LX LC single mode, up to 20km, 1310nm

DIGITUS DN-81001 SFP (mini-GBIC) transceiver module, 1000Base-LX LC single mode, up to 20km, 1310nm

Feature list

Interface type: mini-GBIC
Data transfer rate max: 1000 Mbit/s
Fiber optic connector: SFP
Networking standards: IEEE 802.3z
Maximum transfer distance: 20000 m
Wavelength: 1310 nm
Cable type: Multi-mode
Input voltage: 3.3 V
Certification: EN 60825-1

DIGITUS DN-81001 SFP (mini-GBIC) transceiver module, 1000Base-LX LC single mode, up to 20km, 1310nm

Χαρακτηριστικά

Product Code:
5091257
EAN Code:
4016032305668
Manufacturer:
Assmann/Digitus

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική
Possibly you may be interested
 
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ

Δωρεάν αποστολή σε πλησιέστερο Akis Express για όλες τις παραγγελίες άνω των €100.

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Παράλαβε τα προιόντα σου, τη μέρα και την ώρα που σε βολεύει από το κατάστημα μας στη Λεμεσό.

2 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ

Όλα τα προιόντα καλύπτονται από εγγύηση καλής λειτουργίας για 2 χρόνια.