Δικτυακά - Transceiver

Cheap first
     
25.46  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
Στα αγαπημένα
DN-81001
Assmann/Digitus DN-81001 DIGITUS DN-81001 SFP (mini-GBIC) transceiver module, 1000Base-LX LC single mode, up to 20km, 1310nm DIGITUS DN-81001 SFP...
Product Code:5091257
EAN Code:4016032305668
Manufacturer:Assmann/Digitus
25.80  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
Στα αγαπημένα
29.10  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
Στα αγαπημένα
TEG-MGBSX
Trendnet TEG-MGBSX Trendnet MINI GBIC MULTI-MODE Trendnet MINI GBIC MULTI-MODE Maximum data transfer rate: 1 Gbit/s Switch type: Unmanaged...
Product Code:Z010087
EAN Code:0710931501605
Manufacturer:Trendnet
35.81  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
Στα αγαπημένα
39.10  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Παράδοση σε 2-5 εργάσιμες ημέρες
Στα αγαπημένα
39.12  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
Στα αγαπημένα
39.13  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Παράδοση σε 2-5 εργάσιμες ημέρες
Στα αγαπημένα
56.18  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Παράδοση σε 2-4 εργάσιμες ημέρες
Στα αγαπημένα
DEM-311GT
D-Link DEM-311GT D-Link DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX - plug-in module - up to 550 m - 850 nm D-Link DEM 311GT - SFP...
Product Code:5841162
EAN Code:0790069248153
Manufacturer:D-Link
66.19  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Παράδοση σε 2-4 εργάσιμες ημέρες
Στα αγαπημένα
66.92  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
Στα αγαπημένα
AT-SPSX
Product Code:4252006
EAN Code:0767035171265
Manufacturer:Allied Telesis
69.74  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Παράδοση σε 2-4 εργάσιμες ημέρες
Στα αγαπημένα
73.14  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Παράδοση σε 2-4 εργάσιμες ημέρες
Στα αγαπημένα
77.40  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
Στα αγαπημένα
87.02  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Παράδοση σε 2-5 εργάσιμες ημέρες
Στα αγαπημένα
SFPSXMM
StarTech.com SFPSXMM StarTech.com Gigabit 850nm Multi Mode SFP Fiber Optical Transceiver - LC 550m StarTech.com Gigabit 850nm Multi Mode SFP Fiber Optical...
Product Code:V930834
EAN Code:0065030834940
Manufacturer:StarTech.com
89.86  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Μη Διαθέσιμο
Στα αγαπημένα
90.93  (Περιλαμβάνει ΦΠΑ)
Παράδοση σε 2-4 εργάσιμες ημέρες
Στα αγαπημένα

Δικτυακά - Transceiver

Subcategories menu
Product filters
Price

 – 

  • 25
  • 8951
Show in stock items only
Manufacturer
    Επιπλέον
General